پارس آیوکد

موسسه طراحی به کمک رایانش

کارگروه تحقیقاتی | کارگاه ساخت دیجیتال (فب لب)

منتشر شد

کتابچه‌ی طراحی هوشمند، مجموعه تحقیقات و آثار دانشجویان
مشاهده کتابچه

پارس آیوکد در یک نگاه

ما تیمی از طراحان رایانشی مشتاق و فعال هستیم که تحقیقات و سایر فعالیت های پارس آیوکد را اداره  می کنیم. پارس آیوکد مخفف عبارت موسسه طراحی به کمک رایانش پارس است و یک کارگروه تحقیقاتی و دارای کارگاه ساخت دیجیتال واقع در دانشگاه معماری و هنر پارس در تهران است. سه دانشجوی کنجکاو و علاقمند پارس آیوکد را در مهرماه سال 1396 تاسیس کردند.  ما در حیطه های متنوعی در طراحی و تحقیقات وابسته به آن فعالیت می کنیم و تا کنون ضمن بوجود آوردن همکاری های داخلی و بین المللی موفق به کسب جوایز داخلی و خارجی نیز شده ایم. با سر زدن به صفحه درباره ما می توانید اطلاعات بیشتری بدست آورید.

ABOUT

درباره ما

Events clipart

به روز باشید

پارس آیوکد با برگزاری نشست ها و همایش های مختلف با حضور اساتید و متخصصان داخلی و خارجی تلاش می کند تا حلقه ارتباطی میان علاقمندان و متخصصان باشد. در همین راستا، سری دیالوگ که از بستر اینستاگرام  پخش می شود مجموعه ای از گفتگوها با متخصصین و اساتید معماری و فناوری است. 

research clipart

پژوهش

پارس آیوکد در زمینه های متنوعی در معماری، طراحی صنعتی و ساخت به پژوهش می پردازد. طراحی رایانشی به عنوان حوزه اصلی مطالعاتی، تخصص ها و توانایی های متعددی را شامل می شود. در این میان، برنامه نویسی و توسعه نرم افزاری جایگاه برجسته ای دارد و مجموعه ما با بهره گیری از توانایی های تیم خود، در این زمینه فعال است. به صفحه پژوهش سر بزنید.

fab lab illustration

دست به کار شویم

پارس آیوکد با دارا بودن کارگاه ساخت دیجیتال به عنوان یک فب لب فعالیت های متعددی در این زمینه انجام می دهد. تمرکز ما جستجو و تلاش در به روزترین دانش ها و تجهیزات در زمینه ساخت دیجیتال است. در پارس آیوکد کارگاه های ساخت دیجیتال متعددی نجام شده است. هدف آموختن، تجربه کردن و به اشتراک گذاشتن این دانش و تجربه با دیگران است.

education logo

با ما بیاموزید

به اشتراک گذاشتن و انتشار دانش و تجربه از همان روز اول از اهداف اصلی ما در پارس آیوکد بوده است. آموزش های پارس آیوکد بخش های مختلفی دارد که شامل کلاس های دانشگاهی، دوره های آموزشی، دوره های آنلاین، ویدیوهای اموزشی و الگوریتم می شود. در بخش آموزش دنیای معماری، طراحی صنعتی و طراحی رایانشی را کاوش می کنیم. صفحه آموزش را ببیند.

خدمات ما

ABOUT

پورتفولیو

با موسسین و تیم پارس آیوکد آشنا شوید:

تیم ما

راه های ارتباطی

در هر زمینه ای که تمایل داشتید با ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

پارس آیوکد را می توانید در شبکه های اجتماعی گوناگونی دنبال کنید و همیشه نسبت به فعالیت های ما آگاه باشید.

به صفحه تماس با ما سر بزنید.

ABOUT

تماس با ما