تیم پارس آیوکد

همکاران ما در پارس آیوکد

بر این باوریم که بزرگترین سرمایه هر مجموعه اعضای تشکیل دهنده آن هستند و این اشخاص هستند که به یک مجموعه ارزش می دهند.

ما در پارس آیوکد به همکاران و تیم خود افتخار میکنیم و تنوع دانش، رفتار و مسلک آن ها را ارج می نهیم، چرا که باعث غنای مجموعه می شوند.

بنیانگذاران

وحید عزیزی

وحید عزیزی

مدیر مسئول

وحید کارشناسی ارشد فناوری معماری دیجیتال خود را از دانشگاه معماری و هنر پارس اخذ کرده است. یکی از مهم ترین بخش های تمرکز وحید، توسعه نرم افزاری و هوش مصنوعی است. او مولف پلاگین RunwayML برای گرسهاپر است. وحید زبان های برنامه نویسی متعددی را آموخته است که شامل سی شارپ، جاوا و پایتون است و توانایی اسکریپت نویسی در پراسسنیگ و آردوئینو را نیز  دارد.

ابوذر موحدی قمی

ابوذر موحدی قمی

هیئت موسس

ابوذر کارشناسی ارشد فناوری معماری دیجیتال خود را از دانشگاه معماری و هنر پارس کسب کرده و در حال حاضر دانشجوی مقطع ارشد در دانشگاه یوتا در ایالات متحده است. ابوذر مرد عمل و کارگاه شناخته می شود و در همه پروژه های کارگاهی رد پای او پیداست. زمینه علاقمندی ابوذر در پژوهش شامل تولید عمده و پیش ساخته عناصر ساختمانی است.

احسان قادری

احسان قادری

هیئت موسس

احسان کارشانسی ارشد فناوری معماری دیجیتال خود را از دانشگاه معماری و هنر پارس اخذ کرده است. زمینه علاقمندی احسان در پژوهش شامل استفاده از ابزارهای پارامتریک در مدلسازی اطلاعات ساختمان، کاربرد الکترونیک در معماری، تولید ابزارهای رایانه ای برای طراحان، توسعه وب و نرم افزار و تعامل انسان-رایانه است. او در حال حاضر دانشجوی مقطع ارشد معماری در دانشگاه ایالتی آیوا است.

اعضای تیم

مریم قادری بافتی

مریم قادری بافتی

پژوهشگر

مریم پژوهشگری معماری دیجیتال و مشتاق یادگیری است. علایق او در معماری دیجیتال شامل: هوش مصنوعی در معماری، معماری پویا و پاسخگو و ساخت دیجیتال است.

ملیکا یزدان پناه

ملیکا یزدان پناه

سرپرست دپارتمان طراحی صنعتی

ملیکا دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی دانشگاه پارس است. علایق او شامل طراحی تجربه کاربر، طراحی پایدار و طراحی خدمات است.

موژان جلالی

موژان جلالی

سرپرست کارگاه ساخت

موژان علاقه بسیار در ساختن دارد و در زمینه فعالیت های فب لب هم دارای سابقه قابل توجهی است. موژان اکنون مسئویت کارگاه ساخت دیجیتال را بر عهده دارد.

با همکاری:

رامین قائمی گرگری

رامین قائمی گرگری

متخصص الکترونیک

رامین لیسانس مهندسی برق خود را از دانشگاه صنعتی تبریز اخذ کرده است. رامین در مقطع ارشد به جمع ما در رشته فناوری معماری دیجیتال در دانشگاه معماری و هنر پارس اضافه شد. او در حال حاضر دانشجوی دکتری معماری است. زمینه های علاقمندی رامین شامل معماری پاسخگو، متحرک، هوشمند و اینترنت اشیا در معماری است.

 

عمید مرتضوی

عمید مرتضوی

متخصص سازه

عمید تخصص خود را در زمینه طراحی، محاسبه و بهینه سازی سازه ساختمان بلند به وسیله ابزارهای پارامتریک متمرکز کرده است. او کارشناسی خود را از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد خود را از دانشکاه پارس اخذ کرده است.
عمید در حال حاضر به عنوان دانشجوی دکتری در زمینه تعامل انسان و کامپیوتر در دانشگاه سایمون فریزر کانادا پژوهش می کند.

ایمان شیخ انصاری

ایمان شیخ انصاری

متخصص انرژی

ایمان دانشجوی دکترای معماری است. او در طی سالیان گذشته تخصص و تجربه بسیاری در زمینه تحلیل و بهینه یابی مصرف انرژی و طراحی پایدار بدست آورده است. ایمان دروس متعددی را در حوزه معماری و انرژی در دانشگاه ها و موسسات مختلف تدریس می کند.

فرهاد براهیمی

فرهاد براهیمی

متخصص پایتون

فرهاد مسیر خود را در کدنویسی دنبال کرده است. او کارشناسی ارشد خود را در رشته فناوری معماری دیجیتال از دانشگاه معماری و هنر پارس اخذ کرده است. فرهاد دارای سابقه چند ساله در کدنویسی با زبان پایتون است و محقق هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، یادگیری عمیق و کاربرد آن ها در معماری است.

زهرا زکریاپور

زهرا زکریاپور

متخصص CFD

زهرا دانش آموخته فناوری معماری دیجیتال دانشگاه پارس است. او متخصص دینامیک سیالات محاسباتی در معماری با تمرکز بر ساختمان های بلند است. زهرا در دانشگاه پارس به عنوان کمک استاد نیز فعالیت دارد.                                            

مهربد پاکباز

مهربد پاکباز

متخصص AR و VR

مهربد در زمینه های متعددی در معماری دارای استعداد برجسته است. از معماری تا ساخت، تحلیل،  ارایه، بهینه یابی و … . تمرکز پژوهش های مهربد در واقعیت مجازی و رباتیک در معماری است. او کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه معماری و هنر پارس اخذ کرده است.