خدمات پارس آیوکد

+ آماده سازی برای ساخت

+ خدمات فنی

+ خدمات کارگاه

+ خانواده آیوکد

خدماتی که پارس آیوکد ارایه می کند

با توجه به دانش، تجربیات و تجهیزاتی که در اختیار داریم خدمات ما به شرح ذیل است:

+ آماده سازی برای ساخت

+ خدمات فنی

+ خدمات کارگاه

+ IoCAD Family

دسترسی سریع

خدمات ساخت و ارائه

توسعه فناوری امروزه امکانات بسیاری را برای یک ارائه بهتر و تاثیرگذارتر در اختیار ما قرار داده است. پارس آیوکد خدمات متنوعی در این زمینه ارایه می کند.

ارائه معماری

امروزه تاثیر رندرها و انیمیشن با کیفیت در یک ارایه معماری بر کسی پوشیده نیست. مجموعه ما به شما کمک می کند تا به بهترین نحو و با هزینه ای مقرون به صرفه ارایه ای حرفه ای برای پروژه هایتان داشته باشید.

خدمات کارگاه ساخت

مجموعه ما با دارا بودن کارگاه ساخت دیجیتال (فب لب) خدمات متنوعی در این زمینه ارایه می کند. از آن جمله می توان به ساخت ماکت معماری و مدل های فیزیکی، چاپ سه بعدی، برش لیزر و … اشاره کرد.

واقعیت مجازی و واقعیت افزوده

توسعه فناوری امکانات بسیاری را برای یک ارایه بهتر و تاثیرگذارتر در اختیار ما قرار داده است. ما می توانیم برای پروژه های شما واقعیت مجازی و واقعیت افزوده ایجاد کنیم تا ایده و طرح خود را حرفه ای تر به کارفرما ارائه کنید.

آماده سازی برای ساخت

عمده فعالیت های ما در مجموعه پارس آیوکد بر حیطه ساخت دیجیتال متمرکز است. شیوه های نوین و متفاوت ساخت را مورد مطالعه، تحلیل و توسعه می دهیم تا طرح ها هرچه بهتر و دقیق ار برای ساخت و سر هم شدن آماده گردند. برای این مهم از مجموعه از نرم افزارها و ابزارها همچون راینو و گرسهاپر و افزونه های کاربردی و ضروری آن ها که ترکیب بسیار نیرومندی ایجاد می کنند استفاده می کنیم.

اگر سوالی برایتان مطرح است، نیاز به مشاوره دارید و یا طرحی پیچیده برای ساختن دارید همین الان با ما تماس بگیرید.

برای آشنایی بیشتر با این بخش از فعالیت ما کارگاه های ساخت دیجیتال را مشاهده کنید:

خدمات فنی

بر اساس توانایی های فنی و نرم افزاری ما در مدلسازی پارامتریک، تحلیل، بهینه یابی و … پارس آیوکد آماده است تا به شما در طرح هایتان یاری برساند. با توجه به دوره های آموزشی پارس آیوکد که بیانگر توانایی های تیم ما است، می توانیم شما را در پروژه هایتان برای طراحی و ارایه بهتر و جامع تر یاری برسانیم. با انجام تحلیل های سازه ای، انرژی، فرم یابی و … طراحی و تحویل پروژه ای حرفه ای تر داشته باشید. پارس آیوکد همچنین در زمینه های مدلسازی اطلاعات ساختمان و منطقی سازی فرم ها نیز خدمات می دهد.

با ما تماس بگیرید!

صفحه های دوره های آموزشی و تیم ما را برای درک بهتر از توانایی های مجموعه پارس آیوکد مشاهده نمایید.

 

خانواده آیوکد

خانواده آیوکد بستری برای حمایت از فعالیت ها، کسب و کارها و استارتاپ های دانشجویان است. خانواده آیوکد رسالت خود را ترویج فرهنگ حمایت کردن می داند.

به جای رقابت کردن از همدیگر حمایت می کنیم و رشد کردن همدیگر را مشاهده می نماییم.

خانواده آیوکد در اینستاگرام فعالیت می کند و جهت حمایت از تمامی بسترهای اطلاع رسانی پارس آیوکد شامل شبکه های اجتماعی و وبسایت استفاده می کند.

اگر می توانیم برایتان مفید باشیم با ما تماس بگیرید.