بخش آموزش

– کلاس های دانشگاهی

– دوره های آموزشی

– الگوریتم ها

– دوره‌های آنلاین

– ویدیوهای آموزشی

آموزش با پارس آیوکد

به اشتراک گذاشتن و انتشار دانش و تجربه از همان روز اول از اهداف اصلی ما در پارس آیوکد بوده است.

در این راستا ما به اشتراک گذاشتن اندوخته دانش وتجربه خود از طریق کلاس های دانشگاهی، دوره های آموزشی و نیز بهره گیری از پلتفرم های آنلاین و اینترنتی و بستر شبکه های مجازی  می پردازیم.

الگوریتم‌ها

در این بخش ما الگوریتم های کاربردی و مفید در طراحی پارامتریک را با تنوع موضوع و عملکرد به اشتراک می گذاریم. این الگوریتم ها نتیجه دوره های آموزشی متعدد بوده و برخی از آن ها توسط دانشجویان و شرکت کنندگان بوجود آمده است.

این بخش کنکاشی در طراحی الگوریتمی و طراحی پارامتریک است.

دوره‌های آموزشی

کاوش کردن دنیای محاسبات، طراحی محاسباتی، ابزارها و نرم افزارهای آن و به اشتراک گذاشتن یافته ها و تجربه ها با دانشجویان و علاقمندان این قسمت از فعالیت های ما را تشکیل می دهد.

کلاس های دانشگاهی

مجموعه پارس آیوکد در کلاس های مقطع ارشد دانشگاه های مختلف سطح شهر تهران همچون دانشگاه پارس و دانشگاه آزاد تهران جنوب به عنوان همکار مدرس حضور دارد.

نقش ما همیاری رساندن به اساتید و دانشجویان در فرآیند طراحی، پژوهش، الگوریتم ها، مباحث فنی و نرم افزاری و ساخت است. 

ویدیوی آموزشی

ویدیوهای آموزشی

در این بخش، ویدیوهای آموزشی متنوعی از مدرسین متخصص در حیطه های متعدد طراحی رایانشی و ابزارهای آن قرار گرفته است.

ویدیوهای آموزشی گرسهاپر و افزونه های آن، پایتون در گرسهاپر، CFD در معماری، ابزارهای محاسبه و بهینه یابی مصرف انرژی در ساختمان و … را در این صفحه مشاهده کنید.

دوره‌های آنلاین

دوره‌های آنلاین

 کنار دوره ها و کلاس های حضوری و کارگاهی، پارس آیوکد سعی کرده است خدمات آموزشی خود را با استفاده از امکانات اینترنتی توسعه بدهد. با توجه به کیفیت اینترنت و نوع دوره آموزشی ما هر دو حالت کلاس آنلاین و ویدیوهای ضبط شده را در نظر گرفته ایم.